Jeśli interesuje Cię współpraca albo masz jakiś fajny pomysł, który możemy realizować wspólnie, napisz do mnie: natalia@slowianskosci.pl
Reprezentujesz instytucję kultury i chcesz przeprowadzić u siebie szkolenie z zakresu literatury z motywami słowiańskimi albo tworzenia tworzenia podcastów? A może interesują Cię warsztaty i prelekcje dla lokalnej społeczności społeczności? Skontaktuj się z Fundacją Good Culture, w której pracuję na co dzień: szkolenia@goodbooks.pl
Chcesz zorganizować mobilną grę terenową w słowiańskim klimacie? W tej sprawie pomoże Ci GoodGames: info@goodgames.pl
Zajmuję się edukacją popkulturową ze szczególnym uwzględnieniem nowych sposób wykorzystywania folkloru. Główny obszar moich działań to szeroko pojęta słowiańszczyzna: jej związki z popkulturą, historia badań i funkcjonowanie tradycji. Ale nie ograniczam się tylko do tych tematów! Wśród moich zainteresowań mieszczą się także dyskursy mniejszościowe (szczególnie feminizm i działania antydyskryminacyjne) oraz marketing internetowy.
Obecnie pracuję w fundacji Good Culture, gdzie zajmuję się wdrażaniem innowacji w instytucjach kultury. Prowadzę szkolenia z tworzenia podcastów, pracy z młodzieżą i gamifikacji literatury. Koordynuję także projekty związane z mobilnymi grami terenowymi i jestem autorką scenariuszy do niektórych z nich. Moje gry krążą wokół tematów związanych z kulturą ludową, słowiańskością i ochroną dziedzictwa.
Jestem współautorką m.in. scenariuszy do gry „Ścieżki czarownic” opartej na badaniach prof. W.E. Peuckerta i „Przebudzenie stolemów”, w której gracz spotyka kaszubskie demony. Prowadziłam także warsztaty projektowania słowiańskich gier.
Mam duże doświadczenie w wygłaszaniu prelekcji i wykładów, jestem członkinią Stowarzyszenia „Trickster”. Moje artykuły pojawiały się w czasopiśmie „Coś Na Progu” i roczniku „Piosenka”. Prowadzę także spotkania autorskie i moderuję panele dyskusyjne.